info@liderbalans.com (0324) 234 15 50
info@liderbalans.com (0324) 234 15 50

Alihankinta Trade Fair Finlandiya Makine Fuarı

Son yıllarda ticaretin uluslararası ilerlemesi adına Türkiye’ye birçok ülkeden fuar haberleri gelmektedir. Gelecek aylarda, yani Eylül ayında planlanan Alihankinta Trade Fair Finlandiya Makine fuarı makine ve makinede yan sanayi üzerine vereceği fuar ile birlikte tüm ziyaretçilerini beklemektedir.

Fuarın içeriğine bakıldığında makine sektöründe bulunan herkesin katılması önerilmektedir. Yan Sanayi ürünlerinin satış ve pazarlamadaki yerinden, pazarlama taktiklerine kadar her şeyinden bahsedilmesi planlanmaktadır. Fuarın dili İngilizce olmakla beraber, birkaç dil için ayrıca tercüme edilecektir. Ancak Türkçe maalesef mevcut diller arasında yer almamaktadır.

Adsız-min-1024x356 Alihankinta Trade Fair Finlandiya Makine Fuarı

Alihankinta Trade Fair Finlandiya Makine fuarı başta metal, elektronik, kauçuk ve bilişim konularından bahsedecek. Fuarın başlangıç günü şuan paylaşılana göre 26 Eylül olarak görünmektedir. 2 Gün sürecek olan fuar ise Finlandiya’nın Tampere şehrinde yapılacaktır.

Alihankinta Trade Fair fuarı için daha detaylı bilgi almak için websitelerini ziyaret etmenizi öneririz : https://www.alihankinta.fi/en/

Fuar Size Ne Katacak?

Fuarın asıl amacı, yan sanayi ürünlerin pazarlanması üzerinedir. Bildiğiniz üzere satışlarını yaptığınız tüm ürünlerin 2. Ve 3. Kalitede yan sanayi ürünleri bulunmaktadır. Ancak bunların pazarlaması, analizleri ve kaliteleri nasıldır bu konular hakkında daha detaylandırıcı bilgiler almak için birebir tanışarak üreticilerden bilgiler alabileceksiniz.

Diğer ülkelerden yatırımcı ve üreticilerle birlikte tanışarak, Türkiye sınırlarına aşabilir, iş birliği yapabilirsiniz. Farklı ülkelerden çok daha güçlü markalarla çalışmak size çok büyük fayda ve kar sağlayacaktır.

Kişisel olarak yorumumuz ise, bu fuara tüm makine sektörünün katılım sağlaması yönündedir. Sitelerinden daha detaylı bilgiler alarak, kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca şirket sahibi, ortağı veya çalışanı olarak KOSGEB’ten fuar hibe desteğine başvurabilirsiniz.

 Daha detaylı bilgiler için sitemizi takip edebilirsiniz. İyi çalışmalar.

 

Leave a Reply